Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz RVR400 #34431 üzenetére

    Ja nemazé, de hétvége volt közte, és így ez 2nap, ami nagyon is jó idő mostanában...

    (#34434) profi
    ~1hét

    (#34435) superTibcsi
    Teló jó - banggood is jó! (bár a mini-t többen ajánlanák szerintem, mégha esetleg kicsit drágább is)

    (#34439) bbkbarbar
    Akár 1hét (5-7 munkanap) is lehet, de 2-4munkanap az átlag

    (#34448) Attee88
    Már az is baj, ha gyorsak!? Ti semminek sem tudtok örülni!? :D

    (#34453) Attee88
    Ezt 1000x elmondjuk, a külföldi rendelés nem a türelmetlenek sportja... és igen van ez így, hogy 1hónapot vársz és addigra itthon is jóáron lesz hasonló készülék... Benne van a pakliba! Akkor vedd itthon - neked inkább az való!

    (#34454) erikviking
    Nem feltétlen az ügyfélszolgálat a szar, csak épp milyen angol tudású kínait fogsz ki... most én is bosszankodok eggyel egy másik webshopba... írtam, hogy örülnék, ha xyz termék is elérhető lenne náluk, erre visszaír, hogy küldjem már el az "item code"-ot, visszaírok, mondom még nincs a kínálatotokba, csak szeretném ha lenne - megint visszaír, hogy sry - sry, de nem talál ilyen névvel terméket.... feladtam vele

    (#34456) Laza... v
    Ott a pont!
    Megkell találni azt a középutat, ami 1hónap múlva is jóáron lesz "itthoni" viszonylatokhoz képest!
    (vagy akkor az ilyen rendeljen DHL-el, de aztán ne sírjon ha megvámolják és futárdíjat kell fizetnie pluszba - ezt elkell fogadni! Így működik!)

    (#34457) Turbobacsi
    Segítek:
    20.000 Ft (100%)
    + 27%, ez 20E Ft-nak 200 (1%) x 27 (%) = 200 x 27 = 5.400 Ft + 1.500 Ft vámkezelési költség = 6.900 Ft (~7E Ft)

    (#34459) beg
    Én is biztosra szoktam menni és ~5-10$ cuccra is kérek TN-t
    Bár inkább összeválogatva rendelek még ÁFA határ alatt (~6E Ft), de ha néhanapján valakinek csak 1db 1-2$-os cuccot kell rendelnem, akkor azt bevállalom TN nélkül... (legalább gyorsabb is ugyebár ~2hét, TN-el meg: 3-4hét is vagy több)

    (#34464) atala
    Aliexpress-en nincs PayPal... bankkártyás fizetés van!
    Csomószor vásároltam már 40+ vásárlás az elmúlt 1évben (persze inkább olcsóbb - ritkább cuccok, amit máshol nem találtam, nem műszaki cikkek) és csakis sok értékeléses / eladós emberkétől...
    De ali-n sok a csaló, szóval óvatosan!

    Nekem is OTP-s Net számlám van, melyhez tartozik egy WebKártya (ez van rákötve a PayPal-omra, ezt használom ali-n), sosem loptak le róla pénzt, mivel nem is tudnának, ha akarnának se, mivel mindig előtt utalok át a főszámláról (NET számla), az alszámlára (WebKártya), ez ingyenes e 2 számla közötti utalás - bármikor átmegy, akár éjjel is, nem kell várni a bankinyitvatartásra, stb.

    Így a legbiztonságosabb az olyan bizalmatlankodoknak, mint amilyen te is vagy (én is az vagyok amúgy)

    Amúgy az ali-n https adatforgalom van, így titkosítva mennek el a bankkártya adataid, ez is egy plusz biztonság...

    De ha nagyon kezdő vagy, inkább ebay-en próbálkozz szerintem! (ahogy régebben is írtam az ali egy "ingoványos" terep)

    (#34471) ttomcatt
    Keresés "kína visszaposta":
    http://prohardver.hu/tema/kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb/hsz_33403-33403.html

    Nem is olyan nehéz használni a fórum keresőjét, ugye!?

    (#34484) janek69
    Hát ez olyan is...
    No 3G
    256MB ROM
    512MB RAM
    320 x 480 pixels
    16000K Colors
    Camera: Front 200W Back 300W

    kutyámnak se vennék ilyen telót, nemhogy magam / családtagot sz*passak ilyennel, pár 10$-al többért normálisabbat kapsz

    (#34488) Tetran
    Mostanában kimarad sokszor az a lépés... Most legutóbb Célországba megérkezett után pont 1hétre (5 munknap), kaptam kézbe a csomagot

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák