Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz pluhm #31944 üzenetére

    Abszolúte... csak mondjuk kérdés mikor rendelted!?
    (azaz a feldolgozási idővel együtt mennyi volt?)
    Értsd mikor fizetted ki és mikor volt a kezedben!?
    Illetve esetleg milyen tárgyat - értékűt tartalmazott a csomag (méret miatt)

    De nem egyedül én állítom, hogy nem az igazi a SE post, szemben a most pl. jó időket futó CN-el ellentétbe!
    (Ezt itt más is megerősítette, hogy neki is lassú az SE és hogy most éppenséggel viszonylag gyors a CN)

    Persze ebből nem lehet semmi konkrétat levonni, de egymásközti információnak megteszi!

    (#31946) szili.tamas1
    Hh-exp? (azmi?) boccs - nem vagyok képbe!

    (#31947) sirkope
    Van rá esély, de azért mérget ne feltétlenül vegyél rá!

    (#31949) zaskar
    trackitonline.ru sem lát semmit se!?
    Ha bankkártyával fizettél és nem előre utalással, azért ott sincs veszve minden... 30napig tudsz a bankodnál igényelni chargeback-et, de itt nyomósabb indok kell, mintsem hogy úton van egy csomag, amit még nem kaptam meg... PayPal-al ezzel ellentétbe "megtudod" beszélni az eladóval a PayPal hatásköre alatt
    (dispute nyitás után)
    Illetve sürgősen csinálj PayPal-t, nem olyan nehéz és biztosítva leszel!

    Mondjuk 10év alatt előre utalásnál is szerencséd volt, hogy nem volt problémád...

    (#31950) Dominó85
    Ali-n volt már nekem is ilyen "öröm", de csak pár 10 dolláros terméknél!
    (értsd nem tartotta a vállalt szállítási határidőt)
    Így mindenkinek tudom ajánlani, hogyha sok eladó ugyanazt árulja, akkor nézd meg hány napra vállalja a szállítás, illetve a feldolgozási időt és amellett dönts, ami minél kevesebb!
    Szállításnál: 30-25-20days
    Feldolgozásnál: 5-3days

    (#31951) jojoando vála
    EU-ba mindenhol így megy...

    (#31959) Dominó85
    Amit egyszer feladott, azt már nehezen fordítja vissza, pláne ha az országot is elhagyta...
    Vagy ezt hogy képzeled!?

    (#31960) szili.tamas1
    Mondom én már bele sem merültem, mert számomra ordít róla, hogy kössz nem, innét nem rendelünk...
    (amúgy az lehet, hogy csak elírás... kitudja! :D)

    (#31963) Alis
    Teló jó, eladó sok értékeléses, eladott már belőle párat... Jó üzletnek tűnik!
    (bár nem vagyok képbe eme típus épp aktuális piaci árával)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák