Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atyca

    senior tag

    válasz achon #26839 üzenetére

    A Crew-re írták,hogy frissült, és működik.
    Felraktam, talált is frissítést, de ugyanúgy nem talál linket.... :W

    Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

  • myname07

    csendes tag

    válasz achon #26839 üzenetére

    Az egesz mizeria a TVDB "megujulasa" miatt van. Azert nincsenek talaltok a sorozatoknal, mert hibara futnak a pluginek a sorozat adatainak betoltesekor, igy nincs mire talalatokat gyujtenie. Elore jeleztek egy rovidebb leallast a TVDB-nel, amibol hosszabb lett es kozben a regebben jol mukodo API-jukban amit a pluginek is hasznalnak sikerult nehany bakit elhelyezni az ujitasokkal egyutt... Most ezeket javitjak napok ota. Igy elvileg van megoldas plugin oldalon is, lasd a .zip beszurast a megfelelo .py filokba, de ha kijavitjak az API hibait, akkor a pluginok frissitese nelkul is vissza kene allni az eredeti mukodokepessegnek a sorozatoknal is.

    A linkek nem indulasa egy masik problema, amit sajnos nap mint nap egyre szomorubban veszek tudomasul.
    Az exo haldoklik, egyreszt a hattertarolok folyamatos bezarasa miatt, regebbi filmekre szinte alig talalni olyan linket ami elindul, masreszt az oldalak valtoztatasai miatt. Nemreg atfutottam az exo magyar forrasait es bizony jo nehany lehuzta a rolot, masoknal hibaval kilep a linkgyujtes kozben, itt modositani kene az oldal aktualis valtozasaihoz... szivesen modositanam ha melyebben atlatnam a rendszert. Esetleg ha valakinak van valami fejlesztett eszkoze vagy kialakitott eszkozrendszere, ami a weblapok valtozasainak koveteseben segithet azzal talan tovabb jutnek a megertesben es lehetseges modositasban.
    Ha valaki nem ragaszkodik a magyar forrasokhoz, akkor a redux lehet megoldas, mert oly folyamatos a frissites.

    Meg egy hibaforrast tapasztaltam, ami esetleg valakinek erdekes lehet. Ha realdebridet hasznaltok es vpn-t is akkor elofordulhat, hogy az adott ip-t a real tiltja. vpn eseten csak az altala tamogatott vpn-ek ip-i vannak feloldva. Ha olyasmit tapasztalsz, hogy bar a linkek kozott begyujtve ott vannak a realdeb linkek de egyik sem indul, akkor nagy valoszinuseggel az ip-d tiltva van. supportnak email es engedelyezik a keresedre. utana minden mukodik.

Új hozzászólás Aktív témák