Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w.miki

    veterán

    válasz azozo #7349 üzenetére

    Kiegészítőim
    1. Program > Backup - legfontosabb, elmenteni a beállításokat.
    b. Log uploader
    2. Időjárás > OpenWeatherMap Extend.
    3. Képernyővédő > DigitalClock Screensaver (ez néha kiakasztja a Win7-et :( )
    4. Zene > Rad.io (Hungary Radio csatornák ikonnal)
    Hirtelen ennyi.
    Szerintem a kiegészítőkön ajánlásán kivűl jó lenne még egy Beállítások FAQ is.
    Pl. amíg rá nem jöttem, hogy az egér hosszú gomb nyomására hozzá lehet adni az aktuális menüpontot a Kedvencek közé, és gyorsan elérhető lesz, kint, a csillag gombot megnyomva, sokat szenvedtem a menükben mászkálással.
    Azt is itt írta valaki, hogy a kiegészítőket is ki lehet tenni a főképernyőre, mint parancsikon.
    Ez is jól el van rejtve Megjelenés > Felszín > Beállítások > Kiegészítő > Parancsikonok.
    A felirat nyelvét sem tudtam beállítani, ez meg a Video > Felirat > és itt két helyen is be kell adni, hogy: Hungarian. Fent az elsődleges nyelvnek, és lent a letöltendő nyelvnek.
    Aztán még lejjebb be kell tallózni a feliratok alap keresőjének az OpenSubtitles kiegészítőt.

    A filmek info, és a poszter megjelénést még most sem tudom pontosan hogyan lehet beállítani.
    Gombok átprogramozása sem sikerült még.
    Kézmozdulatokkal, egérhúzással vezérlés sem sikerült, ez lehetséges egyáltalán?
    RSS szerkesztése, és megjelenítése sem zökkenőmentes nálam.
    Zene automatikus elindítása az megy, de néha az is megakad.

    SorozatBarát meghívót pedig küldhetek valamelyik regemről, aki priviben kér.

    Ez a Sport365 kiegészítő hogy működik? Nekem semmit nem ad be.

    [ Szerkesztve ]

    Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Új hozzászólás Aktív témák