Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keef_Lee

    senior tag

    válasz turulbird #2080 üzenetére

    Na végre valaki, aki e2-vel is foglalkozik. :))
    Kodidirectben átállítottam az attributumot én is, így már az MS setup menüpont is működik (érdekes, hogy van egy Beállítások nevű is, az nem működik). A keresésre a vegyes listát adja be (mozi és sorozat vegyesen), gördíthető, de a 15 ezer film között keresni nyilván ez sem megoldás. A keresés szimplára most sem csinál semmit sem, hanem egy idő után kiírja, hogy tmp/e.log-ban a hiba leírása, de az e.log üres. Valahogy ezt még meg kellene oldani, hogy címre keressen. Én azt látom, hogy a virtuális keyboardot nem akarja beadni, hogy abban lehessen megadni a keresést pl. a szimpla keresésénél. Most a setiup menűben adja egyedül be a virtuális keyboardot a mentés helyének beállításához. De ott meg nem tudni, hogy hogyan kellene megadni a mountolt pendrivot mentésre. Érdekes, hogy a tsmediaban a filmezz.eu addonban lehet keresni, lehet, hogy abban kellene a megoldást megtalálni. Viszont az meg nem játszik le egyetlen filmet sem. :W
    Más: weblink addont is beleraktam , ez ugyan más szintaktikával, de vinné az m3u-t, ha weblink.txt-nek átnevezem. Tesztnek próbáltam 2 csatornát a Budapest Tv nem indul, egy másik igen, de nagyon szaggat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák