Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • illjo

    senior tag

    válasz cappa72 #2832 üzenetére

    Az alaphelyzet, hogy igaz terveztem rajta ROM cserét, de később..Így úgy néz ki kénytelen vagyok, de teljesen kezdő ebben.:( A teló leginkább egy Lenovo A850 5,5 collos 960x540 kijelzővel, MT6582 4 magos Cpu-val (ami a leírás, és antutu cheat meg egyéb átvert teszt progik szerint MT6592 8 magos)
    Mentésem nincs sajnos, és tudom, utána tudnék olvasni mit hogyan, de elég stresszes így a helyzet, megírnád hogy álljak neki? Egyáltalán milyen romot keressek, milyen progival stb. Mert azért olvasgattam rom cseréről, de ahány írás annyiféle megoldás, kicsit összezavar..MTK droidtools fent van, csatlakozik is hozzá a telefon. ADB nem elérhető, azt írja, (bár igazából azt se tudom mia az :) Bár amikor MTKDT-t feltettem, azt is feltettem gépre.
    Factory mode kétféle is van, illetve az egyik a factori mde kínaiul, a másik, amit a hangerő fel és bekapcsolóval indírtok a recovery mode. És mindekttőben reseteltem. Elsőben eMMc, másodikban factory reset

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák