Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszlaci

    addikt

    válasz keszo #747 üzenetére

    Igazából nem tudom, gyakorlatilag milyen különbségek vannak, azonban nálam van egy (morális) anyagi keret ilyen és hasonló dolgokra, abba pedig jelenleg csak a kínaiak férnek bele. Ha meg már kínai, akkor jó is, hogy elviekben jóval kevésbé korlátozott, hisz itt egy órába rakott okostelefonról beszélünk ugye. Amire úgy látom, egy csomó megjelenést, működést módosító dolog elérhető. A ClockSkinCoco alkalmazást mondják, ami után minden fajta számlap rátehető, remélhetőleg a brutál wear-esek is, ha le van vadászva:

    Sejtésem szerint nagyon el fognak ezek az órák terjedni, amit jelenleg az áruk és SIM nélköliségük fog vissza, tehát a kínai órák hajtják a vizet a Wear-nek is. Itt előnnyel indul a Google, mert innovációt ők mutatnak fel, az ő hangfelisemrőjük megy a kínaiban is (ami szerintem előtérbe fog kerülni). Ellenben sokkal jobban függsz úgy a rendszertől, hisz ha nem tévedek, ott mindent az áruházból telepítesz egyből, vagy sokkal inkább az androidos telefonról, tehát az is kell akkor. A nyilvántartásod, megfigyelésed szintén sokkal erősebbnek látszik, például szépen visszahallgathatod a google historyban azokat a hangparancsokat, amiket kiadtál valaha. (Ha csak ki nem kapcsolod, mert úgy biztos nem tárolják majd el..)

    Ja és két dolog, amire az Y1 után jöttem rá. A töltő micro USB-s dugdosása olyan unalmas, mint amennyire jelentéktelennek tűnik. Tehát mágneses töltő, amire akár csak elég rárakni.
    Másrészt a kijelző körüli kiemelkedés lehet, hogy védi az üveget, de egy komolyabb óránál sokkal kényelmesebb lehet, ha sík az egész, és nem akad be az ujjad.

    [ Szerkesztve ]

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák