Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszlaci

    addikt

    Beszerzésre került egy minimál Y1 óra, tapasztalataimat osztom meg.
    Teljesen rendben van, mint telefon, amit a csuklóra lehet tenni. Kidolgozása is sokkal jobb, mint amire számítottam. Fitnesz baromságok annyira nincsenek benne, hogy még a lépésszámlálót is kispórolták, ha elindítom, számol. – ha mozgok, ha nem. :)
    Igazából ez egy próba volt, hogy járható út-e, és mivel bevált, ezt elvaterázom és veszek egy nagyobb tudásút, szóval azt a szöveget átmásolom ide, mert a véleményemet tükrözi:

    Az óra hordható méret, vékonyabb csuklón is, köszönhetően a sportosabb kialakításnak, annak ellenére, hogy 45 mm átmérőjű, és 14 mm vastag. Kényelmes is, nem érezni, mindössze 56 gramm. 380 mAh-ás akku, amivel viszonylag keveset használva reggeltől estig kényelmesen kibírja készenlétben, azonban naponta tölteni kell. (Azt hiszem, egy óra a teljes töltés, de ez nem biztos.) Csengőhangot elvileg lehet sajátot berakni a gyári gagyikon kívül, de ehhez is, mint a legtöbb extra funkcióhoz, memóriakártyát kér. Azonban itt a rezgő jelzés sokkal jobban működik, mint telefonoknál, én így használtam. Nincs benne mozgásérzékelő, a lépéseket nem számolja, és a pulzust sem méri, szóval aki fitnesz órát keres, ne ezt vegye! Azonban ami a telefonálást illeti, működik! A hangszórója hangos és jól érthető, néha picit recseg, de nem zavaró. A mikrofonjába közelről kell beszélni, húsz centiről már nem sok minden hallatszik bele, ami tulajdonképpen előnyös, ha zajos a környezet. (Bluetooth headset is kapcsolható hozzá, de azt nem tudom, úgy mennyi a készenlét. Illetve az óra is csatlakoztatható kihangosítóként a telefonhoz.) A kijelzője (240x240 IPS) látható kinti fényben is, a kezelése kis gyakorlást igényel, egyébként egész normálisan használható, nem igen üt félre. Analóg óra számlapból három ronda és gagyi van benne, saját nem rakható be. Plusz az alapképernyő a digitálissal. Ez egy alsó kategóriás termék, ami alatt azt értem, hogy lehet használni normálisan, csak megvannak a kisebb nyűgjei, nem prémium minőség. Egyébként abszolút rendben van, szívesen hordanám tovább, ha nem lenne lehetőség még sokkal jobb (és nyilván drágább) készülék beszerzésére.

    Szóval a legolcsóbbak közül való, és normális kidolgozás mellett használható, hordható óra.

    Egy Finow X3 K9 van tervben, az ára miatt leginkább talán a variálható számlapok miatt, és hogy az érzésre egyik legkarcsúbb kialakítású tok miatt.

    [ Szerkesztve ]

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák