Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    válasz 6030D #94699 üzenetére

    Síkon a derekam nem fárad el, azt még nem tapasztaltam. Pontosan nem tudom melyik izmom fáradt el / fájt. Annyi rémlik, hogy 50km-es túra hazafele már-már kényelmetlen volt állva terepen egy idő után. Azóta egyszer mentem egy 45km-es "túrát" , ott nem volt ilyen probléma már, de kíváncsi lettem volna, hogy erre mit mondtok. A kormány beállítása gyárin van, igazság szerint nem tudom, hogy ezt lehet-e állítani egyáltalán.. :DDD (Holnap teszek fel akkor képet.) Hát szokásom nagyon kapkodni a levegőt ha sokat megyek egyhuzamban főleg fölfele. Megpróbálok figyelni a légzésre, hátha. Köszi a tippet. :) Változtatni semmin nem változtattam. Az ülést szoktam állítgatni csak, a kormányhoz / stucnihoz még nem értem hozzá. Utóbbi időben mondjuk elhanyagoltam a tekerést, ezt ma éreztem is.

    Erről az állítgatásról írhatnál. Nekem kimaradtak ezek a dolgok eddig az életemből. Senki nem említette, hogy ezeket lehet babrálni. :DDD

    (#94700) đension: Azt hiszem igen, 21,5 col rémlik a vázméretet illetően. Ez ha jól tudom a Kelly's oldalán "XL"-es méret. De holnap megnézem a vázat pontosabban (bár találtam egy képet, lejjebb ott a link). 186cm magas vagyok, belső lábhosszt hirtelen nem tudok. Azt tudom, hogy haver 17 colos Miles váza 27,5 -es kerékkel nagyon kényelmetlen volt.

    Nem tudom mennyire látszik (bocsi a kép minőségért), de a nyeregvázcsövön fel van tüntetve 2 érték; 21,5 col, 54cm . (Az ülésért senki ne szóljon, nem így szoktam használni. Vihar után 2 órával tekertem haza havertól (másik faluból, bő 5km-es mellékút) egy kisebb sütögetés után reggel 7 fele. Mivel az utakon állt a víz, a mellékút ahol jöttem pedig szintén használhatatlan volt így jobbnak láttam lerakni az ülést, és gyorsan, az egész utat állva végigtekerni.)

    Szerk: 6030D Nem tudom mennyire tudod kivenni a képből, de jelenleg is így használom a kormányt és a stucnit. Ettől függetlenül holnap teszek fel képet, ez elég botrányos.. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák