Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Pttypang #71412 üzenetére

    Ismerosom szeret versenyekre jarni, csak a fizikai kepessegei nem igazan vannak meg hozza, na o mondta, hogy menjek, ad sisakot, de kirohogtem, a videot nezve mar biztos vagyok benne, hogy nem igazan lnne keresnivalom egy ilyenen

    A videón az a tag különösen durván megy hegyen lefele, gyorsabban mint a többiek, persze azokat sem kell félteni. Ennek ellenére a verseny nagyrészt hegymenetből áll, ezek nagy része pedig ki van vágva a videóból, gondolom mivel kevésbé látványos. Szvsz inkább az a kérdés, hogy le tudod-e gyűrni a szinteket fölfelé anélkül, hogy minden domb után nekiállnál piknikezni. Lefele majd hoz a gravitáció. Én egyébként lefele csigának éreztem magam a többiek mellett.

    Sisak nélkül nem is engednek itt rajtolni. De amúgy sem jutna eszembe semmilyen montizáshoz a sisakot otthon hagyni.

    Aztán persze én sem vagyok itt szaktekintély, nekem is csak életem első maratonja volt ez, előtte teljesítménytúrákat meg egyéb nagyobb tekeréseket persze már csináltam. Középmezőnyben (fele előttem, fele utánam) voltam, de az elején nem hajtottam meg különösebben, mert elég komolyan le voltam/vagyok sérülve. Reálisan a 3:20 körüli időmből még legalább 15, de akár 20 percet le lehetett volna faragni, ha 100-as vagyok, elölről rajtolok és az elejét és a szintben haladó részeket is megtolom, nem csak a hegymenet. Még további mondjuk 3-5 percet, ha kevésbé vagyok csiga lefelé -szerdán buktam egy nagyot-. Összehasonlításképpen a legjobbak 2:20 környékén vannak, de vannak akik 4 órán kívül érnek be...

    ad:
    a "kevésbé vagyok csiga lefelé" dolog természetesen relatív...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák