Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz mauimagic #281070 üzenetére

    Nem, semmi irónia, tényleg mind szar. Koreaiakat személy szerint nem kedvelem, de ők nem annyira szarok (az olcsó beltérrel volt a legnagyobb problémám, amikor legutóbb néztem őket). A japánok a legkevésbé szarok, csak a honda ocsmány, a toyotára meg haragszom, mert egy éve képtelenek élőben mutatni nekem egy új priust. A mazda meg most áll le a hatossal, maradnak náluk is a suvok, meg a hármas (a kettes meg egy yaris). Szóval fogalmam sincs, legközelebb milyen autót veszek. Tényleg mind szar. De legalább kurva drágák. Ami 1000% biztos, hogy kínait soha.

    Yyeahh: Ja, most már stúdiórol beszélünk? Ahhoz nem ertek, Én itthonra veszek hangfalat, meg az autóba. De az kizárt, hogy igényes, profi stúdiókben aliexpresses kínai cuccokon dolgoznak. ;]

    Amúgy jó ez az ötlet, hogy összehasonlításhoz ne a profi cuccokhoz hasonlítsuk az alis, meg temus kínait, csak az a helyzet, hogy akkor elveszik az árelőny, ami marad, azt meg kb pont a minőségi különbség (+ garancia, + support) indokolja.

    Szerk.: A Gore-ral kapcsolatban nincs semmi fetisizmus, felénk gyakran akciós, ismerem, szeretem, bevált. Biztos, nem prémium, profi cucc, mert akkor nem tudnám, és nem is akarnám megfizetni. A Dura Ace is jobb cucc, mint az én 105-öm, de minek vegyem, ha úgysem tudom kihasználni az előnyeit? Még az ultegrára sem bírtam rábeszélni magam, pedig arra telt volna. De minek? Ugyanaz, mint a hangfallal, meg a hangrendszerekkel: vehetnék itthonra profi cuccokat, de minek? Castellit, Ryzont, vagy Raphat sem veszek, pedig biztos kurvajók, de nincs rá szükségem. Biciklis, meg futócipőből is mindig a kifutó, outlet modelleket keresem: ha jó volt 2-3 éve, nekem bőven jó lesz még mindig. Cserébe olyankor kerülnek annyiba, mint egy normálisabb minőségű kínai, ami szinte biztos, hogy még mindig nem olyan jó.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • velizare

    nagyúr

    válasz mauimagic #281070 üzenetére

    a japó autók tényleg jók, bár most ott is van egy kis dízelgates botrány. egészen addig, amíg van hozzá alkatrész. és akkor megpörgeted a rulettkereket, hogy lesz-e raktáron, vagy ott maradsz egy szétbombázott autóval hónapokra. a másik meg, hogy némelyik eszméletlenül tud rozsdásodni. van pro-con itt is.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Új hozzászólás Aktív témák