Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz fulton #269013 üzenetére

    Így van, ahogy mondod. Azt sem tudom, hogy mi történik majd, ha én ilyet felveszek a maihoz hasonló 8 fokban, hogy akkor jobban szellőzik, vagy csak nem fázok, vagy nem fogom csavarni a pólóból a vizet utána, vagy mi. Tudod én 20 éve nem csak hogy nem bringáztam, de nem is igazán sportoltam semmit, ezért nem tudok a ruházatokról sem semmit. Nyáron vettem Decában egy rövidujjú mezt és egy full alap betétes gatyát, a gatya kényelmetlen, de 1 órára elmegy, a póló meg tök jó, mert nem izzadok bele. De hogy a rétegezős öltözködéssel mi lesz, nem tudom. Eleve érted egy totál alap sisakom van és egy asszem Lidl-s szemüvegem... Persze látom itt a csillogó vadiúj drága bringás arcokat full drága mezben, de úgy hagyom ott őket a lámpánál elindulásnál, mint a pinty. De látom azokat is, akiknek használtabb a bringája és a cuccai, ők meg engem :D De tudod, a "milyen isot" is úgy lett megoldva, hogy egy bringás elmondta, hogy ő ezt, akkor nekem is jó lesz (és tényleg). Szóval így szerkó fronton is van mit tanulnom, de ha már tudom, hogy mi mivel jó, akkor tudok venni én is normális cumót. Ez most pont arra lesz jó, hogy a Black Fridayen már tudjam, hogy mi kell. De igazából ezzel az egy szettel én simán kihúzom a telet, és még a tavaszba is belemehetek, mert úgyse lesz időm mindennap tekerni, a mezt meg gondolom nem kell naponta mosni, ha úgyis csak 1-2 órát van rajtam. Az, hogy szaga van, pont nem fog érdekelni, nem buliba megyek, a nyári mezt is csak 2-3 alkalom után mosom.

Új hozzászólás Aktív témák