Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz #16729600 #25631 üzenetére

    pont erről beszéltem "a kereső, felnőtt fogyasztók körében" címszó alatt és én is a sport miatt kerékpározósra értettem, nem arra, akik városba és teszkóba járni vesznek cruisert és MTB-t

    Nézz meg 1-1 magyar országútis versenyeredményt és hogy a mezőny második felében végző versenyzők kerékpárjai mennyire vannak összhangban a tudásukkal/elért eredménnyel.

    Van amelyik elindulni nem tud vele szinte és felborítja a fél mezőnyt a rajtnál, vagy elindul és végül 20-as átlagot megy, de mindkettőnek van a s3gge alatt egy 400 ezres outi

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz #16729600 #25631 üzenetére

    Ausztriában a montisoknak is baromira kedveznek a terepviszonyok, ott rengeteg a montis, biztos bőven van annyi mint országútis, ha nem több. Én Magyarországban gondolkodtam.

    capulet75: Már bocsánat, de a montisok sem mind éretlen hülye gyerekek. :) Ott se csak a DH létezik, meg a veszély, lehet ésszel is kerékpározni és bőven van legyőzendő táv. De az tény, hogy mindenképpen több benne az izgalom, a változatosság, ezért is szeretem. :) A DH-ban elismerem, sok a taknyos hülyegyerek, nem igazi bringás, de az AM/Enduro kategóriában már más a helyzet, szerintem ez testesíti meg az igazi mtb esszenciát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák