Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Maximum1 #249105 üzenetére

    Bontókalapáccsal nem lehet apró szöget beverni. Hidd el, nagyon is hasznos volt a pedálfordulatos tanács nekem, mert nem fog az újrakezdésnél hülyeség rögzülni, és eleve azt szokom meg, ami "jó". Sőt, az alacsonyan tartott pulzusos tanács is sokkal jobb, mint az, hogy "majd ha letekersz 1 seggel 50 km-t, akkor beszélünk", hiszen amikor én gondoltam megoldani a dolgot, elsőre jól túltoltam az edzést, és úgy soha el sem jutnék az 50 km-ig. A harmadik, amit mondtam már, az idő, de leginkább az, hogy nem vagyok olyan formában, hogy dimbes-dombos vidéken ennyit bringázzak. Amúgy sose vittem még energiaszeletet magammal, és nem szoktam zabálni. Amikor este bringázok, az nagyjából azt jelenti, hogy reggel eszek 2 szendvicset, meló után letekerem a kis 20 km-em, majd utána eszek, fél 7 fele. Ha meg nem tekerek, akkor 4-5 között eszek.

    #249104 mauimagic: köszi az újabb megerősítést, meg kell próbálnom valahogy ezt a 2-es zónás dolgot, remélem, hogy hamar elkezd esni a pulzusom, és normál haladás mellett is képes leszek a zónában tartani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák