Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Dark Archon #242289 üzenetére

    Mondjuk, mert ez a gorbe tukre a mai tarsadalomnak. Rohadtul rossz uton jarunk, es azok a tevekenysegek, amik a mozgasrol szolnak, szepen atmennek abba az iranyba, hogy minel kevesebbet kelljen belerakni sajat erobol, minel nagyobb legyen a technologiai segitseg.
    Ellustultak az emberek, minden teren. Sz@rni is autoval jar mindenki, ha meg a sportolasrol, bringazasrol van szo, akkor mar pedelec nelkul elkepzelhetetlen, hogy barhova ellehet jutni.
    Tudnam ezt fejtegetni. Mi meg a nyarat a focipalyan toltottuk, vagy tekertunk egesz nap. 9 utan, sotetedeskor estunk haza minden nap. A suliba bringaztunk vagy setaltunk, a testneveles orakon pedig neha ugy leszivatott minket a tanar, hogy alig tudtunk atoltozni. Ma ha azt megcsinalna a tesitanar, a hibbant szulok feljelentenek, mert a gyereknek delutanra izomlaza van, es alig tud jarni.
    Lehetne ezt ragozni, de a lenyeg ezekben az elektromos sz@rokban az, hogy minel kevesebbet mozogj. Eleg csak megnezni itt Pecsen is, milyen anyamasszony katonak feszitenek a millios pedeleceken. Nem az oregek, mert a 50-60 -as korosztalyt alig latni ilyenen.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

  • andrisbandi

    őstag

    válasz Dark Archon #242289 üzenetére

    Látszik optimista hangulatban vagy :)
    Szerinted a magyaroknál létezik a buborékok egyzetetése... semmilyen érvvel nem lehet rést ütni a valóság felé egy jelentős részüknek.

    Mai szösszenet; erdő, nagy lejtő... csapanék montival a 3 méter széles földúton, de többször is állóra kell fékezni, mert fülessel, a telóját bámulva ténferegnek fölfelé gyalog, pl 3 ember eltorlaszolja a két autónak való utat...
    Városban sem szoktam érteni... de erdőben? Ez valami új agybaj lehet :DDD

    【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

  • fulton

    addikt

    válasz Dark Archon #242289 üzenetére

    Nem szoktam ki be kapcsolgatni, azert van az autostop, olyan van hogy kormany fogas valtaskor veletlen benyomom a megalljt (nem egészen fér el a kezem középen fogva). lyen tobbszor volt már de halisten eleg hamar eszreveszem me le le nezek az orára. Ki be kapcsolgatni... biztos fogom ki be kapcsolgatni azért a 0.2 tizedért...ne viccelj már. Akkor mind1 lenne ha belőném az autostopot 9 ről 25 km/h ra...es nem kell kapcsolgatni (megj.: van aki ezt csinálja).

    Ha karikán megyek 30 as átlagot akkor is az lesz nálam a téma h hátszélben megyek, vagy mentek elottem..vagy nem volt szél...vagy végig lejtőn mentem...mert derogál nyugtázni h egy csepelel ilyen atlagot is lehet menni, mert az csak kamu lehet, vagy 200 as pulzus atlag.. ("nemár azzal a fostalicskával"). ("Meg lett mondva hogy azzal te közelébe nem leszel a 30 nak") tudom.. emlékszem.
    Tul dimenzionáljátok azt h ez "csak egy csepel acél alap" váz. A legkevésbé ez tesz vagy vesz el a sebességből.

    Ez nem volt túl szimpatikus hsz ed számomra sugallata miatt. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák