Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tknof1871

    őstag

    válasz Hasaggymeg #223204 üzenetére

    Nem azt mondom, hogy egészen a gyalogos mögé kell érni és akkor jó sokáig nyomni a dudát. Ha még távol van és a csengőre nem reagál akkor még mindig távol, röviden megnyomni a dudát. Nem használnám ijesztgetésre, először a csengővel jeleznék.
    Amikor a nyugdíjasok elállták az utam akkor pont én voltam, aki megijedt. Nem számítottam rá, hogy tényleg nem fognak reagálni a csengőre. A bicikli elől hátul jól megpakolva, egész lassan haladtam. Minden adott volt, hogy legalább az egyik észrevegye, szabálytalanul akadályozzák a közlekedést. Legalább is aki kerékpárral volt az biztosan. Annyira nem számítottam rá, hogy állóra kell fékeznem. El is eshettem volna.
    Van egy érdekes kerékpáros légkürt. Műanyag palackban tárolható 5 bar nyomáson levegő. Kerékpárpumpával lehet tölteni levegővel. Az még durvább hatást vált ki, pedig decibelben gyengébb, méretre kisebb. Az utca visszhangzik tőle. A házakról ide-oda verődik a hang. Egy másik youtuber beszélgetett valakivel, aki a légkürtöset használja. Azt mondta, volt olyan, hogy életet mentett. Az utca másik oldaláról látta, gyalogost fognak gázolni. Se a gyalogos, se a jármű vezetője (talán teherautó) nem fogta fel, baleset lesz. Ő megnyomta a légkürtöt. Ez mentette meg a gyalogost. Tudom, az interneten nem igaz minden.

    Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

Új hozzászólás Aktív témák