Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #222783 üzenetére

    ...ja, és az outisok utálják a déhásokat. ;]

    #222781
    sherlock82...azt tapasztaltam, hogy hasonszőrű emberek köszönnek egymásnak, pl. beöltözött beöltözöttnek, sisakos sisakosnak, montis montisnak, outis outisnak, és a szegregáció annál erősebb minél több bringás teker az adott szakaszon, adott időben. Balatonfelvidéken októberben, vagy pl. valahol mélyen az erdő közepén mindenki köszön mindenkinek, akkor, vagy ott nem sok találkozás esik egy-egy tekerésre, ugyanakkor belvárosban, kerékpárúton, vagy éppen a Balaton körül idényben annyi kerékpárossal találkozol, hogy az is sok lenne ha csak a hozzád hasonlóknak bicegnél, nemhogy mindenkinek. Én ha nem vagyok olyan fáradt amikor már csak rúgdosom a pedált és lexarom ki és merre megy, meg mivel, akkor egy átlagos találkozásnál ránézek a szembejövőre és ha látok hajlandóságot köszönök. Nem mintha nagyon hiányozna boldog-boldogtalannak köszönni (egész életemet nagyvárosokban éltem le ahol nem ismer mindenki mindenkit mint egy kis településen), hanem mert bunkóságnak érezném nem viszonozni az esetleges köszönést, függetlenül attól, hogy az nanóka a boltba tartva libakergetőjével (falvakban életszerű helyzet), vagy éppen egy lekönyökölve suhanó vérprofi. Amúgy ez egy időnként visszatérő téma itt... :D (látom már írták :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #222783 üzenetére

    Ez olyan mint a "Hány pingvint fogyaszt el a jegesmedve évente?" becsapós kérdés, melyre az a válasz egyet sem, mert míg egyik csak az északi, másik csak a déli sarkon él. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák