Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz StLui #134968 üzenetére

    Tény,hogy lefele nem szoktad kímélni a vasat,ezt már láttam én is. :DDD (de nyugdíjasnak nevezni egy veled egykorút?! ;] )

    Csikicsibész...érdekes ez a videó,még nem láttam.Neked nem jó úgy 0,5mm körüli beüléssel? Tény,hogy ha nincs jól beállítva,érzésre minden villa sz@r villa benyomását kelti.

    (#134965) 6030D ...nem filmezi eleget,és nem ott ahol kellene,a jobb Shimanok is csak ott a tengely mellett látszanak himbálózni...ugyanakkor tisztán hallatszik,nem is kell filmezni,rendesen kipörgetve simán hallod a himbálózást a reteszelésen.Amúgy én ezt eddig nem is figyeltem pl. a Sramnál,vagy Campanál,de mindig fenntartásokkal fogadom azt amikor hasonló gyártók közül egyik sz@rt csinál,másik meg kábé űrtechnikával esztergál.Ugyanazon a tajváni,vagy éppen amerikai/japán esztergákon marják az összes agyat,egyik sem az űrből érkezik,hogy méretpontossága annyival jobb legyen. Mivel ennek a táncolásnak kábé semmi negatív 6ása nincs a hajtásra,gondolom egyiknek sem kifizetődő ezredekkel javítani a méretpontosságot.Ez kizárólag szerelőállványon,maxra pörgetve,majd hagyva szabadon futni zavaró...akkor is leginkább a fülnek. :DDD Használat közben elnyomja úgy is a menetszél. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák