Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    válasz 6030D #134303 üzenetére

    Semmi sem kötelező, volt olyan, aki bukó nélkül nyomta. Voltak merevvel is, szerintem simán élvezhető. Meg egy trekkinges csajt is láttunk, de XC gép is volt bőven.
    15 EUR a pálya, ezen kívül nincs más költség. Pontosabban a felvonóért fizetsz, mászni lehet ingyen. Mi hárman mentünk, így 6500 Ft-ra jött ki fejenként az út, de ha beszerzem a Prius-ra a bicajtartót, akkor meg ennyi sem lesz.
    Sör: 1,5 EUR, üdítők is hasonló áron mennek.
    Kaját nem vettünk kint, én rendeltem egy teljes napi Teletál menüt, azzal elvoltam.
    Kávé 0,7-1,3 EUR

    https://barbieripnk.hu/

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz 6030D #134303 üzenetére

    Én XC géppel nem mennék ki. Szerintem semmi értelme, merev és merev között is van különbség, egy merev Trail géppel, amiben jó nagy villa van, azzal simán vállalható, de sok helyen túl meredek a pálya egy XC geonak. Az tény, hogy láttunk egy két alap montit is, de mondjuk ők fogalmam sincs, hogy hol jöttek le, mert ott nem láttam őket ahol mi lementünk. A kamera felvételre hagyatkozni nem biztos, hogy jó, bár a sebességet nagyjából jól visszaadja a 7 black, a stabi miatt, de a pálya meredekséget kb szorozd meg kettővel a valóságban, ott nagyon sokat csal. Szerintem XC bringával ez egy öngyilkos mutatvány, de ha gondolod próbáld meg. Bár én több értelmét látnám a bérlésnek, legalább egy ilyet: [link]
    25 Euro egy napra, de ezzel élvezni is fogd a pályákat. Így is marad olyan terep ahol tuti nem mersz majd lemenni, nem az ugratók miatt, egyszerűen van pár olyan meredek, ahol nagyon merész vállalkozás lemenni. Egy helyen mi is feladtuk, még a DH géppel sem mentem le. Bár legközelebb már lehet vállalnám.
    Saját felelősségre mész, így szerintem semmit nem tesznek kötelezővé. Sörözés közben láttam, hogy ott volt a falnak támasztva az a nyakmerevítős, kemény, deszka hordágy, amivel a nyak és gerinc sérülteket mentik, max ha valami nem adja ki az XC-vel majd előveszik! :D
    Na viccet félretéve, ez azért tényleg nem játék, ha azt akarod, hogy tényleg egy jó élménnyel távozz, akkor célhardverrel menj, ami minimum egy Trail/Enduro kerékpár. XC-vel felesleges kockázatokat vállalsz.
    Azt se felejtsd el, hogy ez egy karbantartott pálya, itt sokkal gyorsabban lehet menni, mint pl a hazai, természetes terepeken. Pár kör után magadhoz képest elég gyors lehetsz. Könnyebben túl válllalod magad, kell a bringába tartalék, az XC pedig nem, hogy tartalékot nem fog adni, hanem inkább mínuszban lesz.
    Pár kezdő pályán kívül, mindenhol necces lesz. Ez az én véleményem, de ha ennek ellenére megpróbálnád, akkor sok sikert hozzá!

    Árak barátságosak, összességében jó kis hely.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák