Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz trialboj #106688 üzenetére

    Persze megfordult a fejemben, de én nem vagyok az a fajta aki késztetést érez arra, hogy szerepeljen. :) Tudom, hogy manapság virágkorát éli a youtube videózás, és rogyásig van a videómegosztó ilyen emberkékkel, de engem ez nem vonz. Persze szeretek ezzel foglalkozni, és általában a beszéd készségemmel sincs baj, jól megy az értékesítés is, nem csak szervizelés, de teljesen más az, amikor adod az arcod bizonyos videókhoz. Én erre az egészre nem vágyom. Pedig megvannak a kapcsolataim ahhoz, hogy akár tesztre is elkérjek sokféle bringát, de valószínűleg ez nem fog megvalósulni videózás formájában. Inkább írogatok a témában, ezért csináltam az elektromos rásegítésű kerékpárok cikket is.

    Egyébként tényleg hiány van a kerékpáros videós tesztekből Magyarországon, még a hagyományos bringákat illetően is. Én is szívesen nézek ilyen tartalmakat, de csak külföldiek vannak, értékelhető minőségben és mennyiségben. Esetleg ezt érdemes nézni: Electric Mountain Bike Network

    DUB Inc.: Hát igen, sokan keresik a mindenre jó, univerzális kerékpárt, de sajnos ilyen nem létezik. Már csak azért sem, mert drágább bringákkal mindennapi teendőket intézni, esetleg itt ott lelakatolni, nem igazán érdemes. Tehát adja magát a legalább két bringás felállás. De még akkor is meg kell hozni bizonyos kompromisszumokat a saját igényeink alapján.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák