Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz rétisün #10035 üzenetére

    edzős bringának indult a story, de annyira brutál mértékben átértékelődött bennem a kényelmes outizás fogalma, hogy ihaj. :) Totál más érzés egy ilyen régi acél bringa, aminek szinte lelke van, mint egy "szar" alu. Jó értelemben. Hihetetlen finoman falja még a szar utakat is, pedig Scottnál igencsak szívtam a fogam mikor szarabb útra kellett mennem, mert sok energia pazarlódott el a félig felemelem a hátsóm miatt. Ez meg átrepül mindenen, nem érezni úgy mint alu bringán. Imádom! 600-as szett meg hab a tortán meg a patent állapot és az ár amiért megkaptam év egyik vására volt talán.

    Nem igazán tudja az ember miről van szó amíg sok 10 ezer km aluzás után nem ül át egy ilyen régi acélvázas bringára. Én is szkeptikus voltam, de hatalmas pozitív csalódás volt számomra, nem gondoltam ekkora különbség van.

    Válaszolva a kérdésedre a Scottot nem cseréltem le.
    Versenybringának akartam megtartani a Scottot, de most elgondolkodtam rajta kell e az nekem. :D
    De természetesen megmarad csak évi 800-1000 km-t fog menni, versenyre megmarad az.

    [ Szerkesztve ]

    undefined

Új hozzászólás Aktív témák