Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • lsebestyen

    addikt

    válasz TESCO-Zsömle #34911 üzenetére

    Én is elég sokat mozgok városba, kb minden ilyen alkalomra jut egy necces helyzet, bevallom én se megyek túl szabályosan, mert nem bírom ha tökölnek, de természetesen a testi épségét senkinek nem veszélyeztetem, max az enyémet, de ilyen városba szerencsére még nem volt..az én hibámból. A legdurvább eddig az volt, amikor egy olyan kereszteződéshez értem, ahol kanyarodik a főút, nyilván nem indexeltem, fordultam balra amerre a főút vitt, de a nő mögöttem oldalról rendesen telibe kapott. :O
    Szerencsére karcolás nélkül megúsztam, még pár éve tanítottak h kell jól esni, végre hasznát vettem :D Sőt a nőci kocsijának a visszapillantóját siekrült letörnöm, de megérdemelte :(((
    Amúgy ezen a kereszteződésen szinte minden alkalommal el kell mennem, de azóta mindig indexelek inkább, bár a múltkor a szemből jövő paraszt át akart menni, de nekem lett volna elsőbbségem, persze nem adta meg, olyan szívesen belementem volna, csak sajna edzettem és időre mentem, így inkább csak anyáztam neki egyet. Jellemző, audi, sötétített ablak stb... :((

  • Misály

    addikt

    válasz TESCO-Zsömle #34911 üzenetére

    "Kutyasétáltatás alatt pedig nem egy mopsz méretű dögöt rúgtam fel, ami póráz és szájkosár nélkül morogva-vicsorogva sprintelt rá a kutyámra, miközben a gazdája vagy fél km-ről kiabálta, hogy nem harap, nem bánt, vagy le se szarta, hogy hol van a dög, mert a kutyás barátnéival trécselt a tér közepén..." Ilyenekrol en is tudok meselni, sajnos a szobakutyasok eleg durvan felrenevelik a labtorloiket a nagyi meg fel sem fogja mi tortenik, de ezek kevesbe parak. A kozep-nagy termetu szobaban tartott ebek veszelyesek, ingerszegeny kornyezetben megvadulnak, nem egy ilyet kellett mar arrebdobnom amikor neki akart menni az enyemnek, szal at tudom erezni:(.

    Kunigunda utas sztorid meg azert vicces mert foglalkoztal az ebbel, ha leszarod es lesprinteled nem er utol, nem fut olyan gyorsan egy kutya (hacsak nem agar azok futnak 60-al de abbol eleg ritka a kobor), a masik hogy igen benanak kell lenni hogy lerantson egy bringarol, nem egyszer volt ilyen sztorim a budai hegyekben, ugralt mellettem ugatott majd mikor erosebben rakialtottam megallt dobbenten.

    "Nem állítom, hogy mindig minden szabályt betartottam, de a másik oldal se szent..." - en se, engem is szoritottak le mar a Budakeszin mert 50-el mertem menni (annak is addig volt nagy arca mig rajott hogy nem fekezek a murvan majd a pirosnal egy kicsit balra tolt hatsoval valo fekezesnek koszonhetoen par kodarab betalalta az a8-asat ). De meg mindig valtig allitom hogy bringassal tobb bajom volt mert a gyalogos hulye arra szamitasz, foleg a belvarosi turistakra - kedvencem a bazilika fara - , autosbol csak a taxis gyoker a tobbi max fosik esetleg nem tudja hogyan kell keresztezodesben viselkedni ezekre lehet szamitani de a bringas kiszamithatatlan...

    Sajnos ezekkel nem lehet mit csinalni, en a korulnezes nevezetu csodafegyverhez szoktam nyulni, meg mindig felkeszulok hogy az illeto teljesen esszerutlen mozdulatot tegyen (gyk.: a kerekparos elsobbsege delibab), bar szeles gumival jartam varosban es tarcsafekkel, ugy konnyu volt korrigalni mindent, el sem merem kepzelni milyen lehet virsligumival szenvedni.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák