Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Lacces

    őstag

    válasz Mewryck #28116 üzenetére

    Hát nem tudom mi tévő legyek, lehet leteszem a kerékpárt és elgondolkozom az egészen, hogy mi legyen.
    Azzal a kezdődött az egész, hogy hajtáskor a hátsókerék kicsapodott a váznak, guruláskor nem. Komplett kereket cserélni kellett. Közben apám szétbuherálta a fogaskereket, vehettem újat, mert a szakik szerint az is deformálodott... Akkor kiderül, hogy lánc is kell rá. (De ebben a városban duplája mindennek, egy KMZ láncért (ami máshol 700-800 és alig jó) elkérnek lazán 1800-at...). Most meg új külsőgumi + belsőt is cserélni. Valahogy nekem ez így sok... Most ez a külsőgumi nagyon felb**** az agyam... Megnéztem most, optimális a nyomás. 2,5 bar... Pedig amikor beleraktam akkor nem volt ilyen, most hogy használom szakítja a felni... Lehet inkább egy másik felnit kéne vennem?
    Egy picit félek, hogy jó veszek még rá gumikat, de akkor még valami más probléma is beüt...

    Én személy szerint nem hittem volna, hogy ha valamit lecserélek, akkor vele együtt mást is cserélnem kell. (Például azon is meglepődtem, hogy sokan mondják, ha láncot cserél csak az ember, akkor fogaskereket is kell cserélni.)
    Most meg attól tartok, hogy ha új külsőgumit akarok venni, akkor felnit is kell majd venni?
    Sok kicsi csere / javítás, sokra megy...

    Lehet veszek akkor még egy külsőgumit vagy belsőt és akkor meglátom. De ha azt is szétkapja a felni... én dobom ki az egész bicajt :D :DD

Aktív témák