Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz rii #20601 üzenetére

    Igen, a naponta mindig van 2-3 autós, aki figyel a jobbról érkező bringásra, és a lehetőségeihez képest megpróbál a piros lámpához lassan gurulva minél jobban jobbra sorolni, nehogy elférjen mellette a bringás. A rekorder bunkó az volt, akit lassítva és intve kiengedtem magam elé, majd hálából 100 méter múlva a jelzőlámpánál rám húzta a kormányt ...

    Szerencsére a túlnyomó többség segítőkész, rengetegen vannak, akik 20-30 cm-t balra sorolnak sávon belül, amint látják, hogy jön valaki.

    ludsimon: Stefánia + Thököly? Igen, vesztesz 1-2 percet, cserébe sokkal nyugisabb környezetben tekerhetsz. A Thököly onnantól szinte nulla forgalmú a Keleti lezárása miatt, az aszfalt tökéletes). Engem nem a nagy forgalom tud kiütni, hanem a nagy zaj (a kettő egyáltalán nem biztos, hogy együtt jár), de az annyira, hogy egy Lágymányosi-Kerepesi szakaszt a Hungária körút melletti bringaúton teljesítve még órák múlva is rosszul vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • KaraDani

    addikt

    válasz rii #20601 üzenetére

    Hát ha álnak azért nagyon nem tudnak bántani (max a nyíló ajtó) :) Én úgy szoktam hogy ameddig araszol előre a sor addig haladok a sáv közepén az egyik mögött, aztán amikor megálltak, akkor lassan elgurulok előre. Ha nagyon hosszú a sor és nem érnék előre egy piros alatt (ritkán fordul elő), akkor amikor zöldre vált besorolok megint a sáv közepére két autó közé szépen. Menet közben nem előzgetnék én se jobbról, az tényleg nagyon balesetveszéles. Ja és miután előre értem, szoktam jelezni, hogy merre fogok menni, ha épp nem egyértelmű a sávban a haladási irány.

Aktív témák