Hirdetés

Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    Hali!

    Nem hagy nyugodni, ez a Gt Avalanche 1.0. :W (felülről a 3.) Jelen tényállás szerint van egy Gepida Sirmium-om (2010-es) és nem tudom, lehet jobban járnék, ha eladnám és megvenném, ezt a GT-t. Azért vetődött fel bennem a dolog, mert a Gepida-t, akarnám fejleszteni, pl.: a teleszkópot (olyan 40k környékén gondoltam), meg ezt, meg azt idővel. De mi lenne, ha fejlesztgetés helyett, megvenném, ezt a Gt-t és ezen már tényleg nem nagyon kellene fejleszteni semmit. :) Szerintetek?! :U
    Szerintetek mennyiért lehetne eladni a jelenlegi bicajomat? Kb. 1,5 hónapos, de sajna már vannak rajta kisebb karcolódások: bovden kikezdte a fejcsövet, meg a felső csőnél is sikerült meghúznia a vázat, bár alig látható a karcolódás. Szóval viszonylag új, még garis kisebb karcolódásokkal. Én olyan 80-85k-ra gondoltam. :F Ha, ennyiért sikerülne is eladni akkor egy 80-as ráfordítással meg lehetne venni a Gt-t, jobban járok így, mintha a Gepidát fejlesztgetném? Ja, igen és még, hogy M-es méret az jó lenne-e nekem, a szerény 167cm-emhez. Ha, jól láttam eléggé határeset.

    Köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák