Hirdetés

Aktív témák

  • tzimash

    őstag

    Megvolt az első balf@szkodásom SPD-vel :D Már Fehérvár belterületén akartam átmenni az egyik főúton, nyomógombos lámpa a zebránál, nem ám a járda szélén, jó 1 méterrel beljebb, kis gödörrel körülvéve. Közeledvén lassítottam, ilyenkor nem szoktam se leszállni, se kioldani, általában a póznához támaszkodva várom meg, míg mehetek, most először nem jött össze, elvesztettem az egyensúlyom, kezdtem dőlni jobbra, már szinte éreztem a fájdalmat, hallottam a csattanást, amikor az utolsó utáni pillanatban valahogy mégis sikerült kipattintani a jobb lábam... aztán rögtön utána a balt is, a bicajt is átugrottam, majd megkerültem és megnyomtam az a kurv@ gombot :D
    Még jó, hogy nem bent a belvárosban történt ezrek szeme láttára, így csak néhány autós röhöghetett. Mai etap Azért nem sportypal, mert majd 10 perc várakozás után meguntam a tökölődését, hogy nem talál műholdat. :(((
    A nadapi emelkedőhöz tavaly tavasszal, amikor újra elkezdtem bringázni, még gyenge voltam, akkor le kellett szállnom tolni :B , most ilyen szégyenteljes dolgot nem csináltam.
    Fent utolért két outis, Lovasberényig tapadtam rájuk mert a hátsó csajszi volt a szélárnyék miatt. :)

    Xantomas:
    Nekem is a bringás betétes nadrág + egy vékony normál rövidgatyó vált be. És én is azzal áltatom magam, hogy így biztos nem tűnik olyan nagynak a fenekem... ;]

Aktív témák