Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz KaraDani #44059 üzenetére

    Mivel ez sötétben történt, így legalább nem bánkódhatsz, hogy miért nem jelzi ki az órád az összesített értékeket menetközben.

    Jó volt a tegnapi kör, felfelé lassú voltam, cserébe lefelé is :D A Fenyőgyöngyéig jól ment és lassan (mint mindig :B), de onnan a sorompóig valamiért maga volt a kínszenvedés. Közel voltam a visszaforduláshoz, köszi mindenkinek a segítséget :R Az MTE lámpa fényerőben és üzemidőben bevált (körülbelül 2 akkuval végigmentem az utat), de a tépőzáras rögzítő kevés a súlyához. Az erdőben minden bukkanónál lebukott, és hirtelen félméteresre csökkent látótávolságom, amit vagy menetközben egykezes manőverezéssel megoldottam, vagy satuféket követő igazgatással. Amikor átszereltük a lámpát, akkor a megfordított tartóval (kicsi ív a kormányra, nagy ív a lámpára) rengeteget javult a stabilitás.

    KaraDani: bocsi, remélem nem aludtál már. 5 évnyi slider után az érintőképernyős telefonnal rendszeresen eljátszom, hogy hívás után zsebre vágom, az meg tárcsáz. Jelen esetben rajtad kívül még 4 kimenő hívásom volt ;] Valaki véletlenül nem tud WM-re olyan programot, ami hívás után pár másodperccel kikapcsolja a telefont? Ha muszáj, összedobom, de ennél lustább vagyok.

    Berajzoltam a tegnapi útvonalat: [link]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Aktív témák