Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz venember83 #43667 üzenetére

    Mikor jöttök fel végülis Csillebércre, pénteken?

    Kajailag: érdemes hozni amennyit meg amennyifélét csak tudsz, mert bár van közel (Normafánál) egy kis CBA, de azt általában hamar kifosztják. :D Egy vízforralót érdemes vinni, teának, kávénak, esetleg levesnek... Hajnalban különösen jól tud jönni egy nagy bögre forró tea. :) Egyszerűen a földön tüzet rakni viszont szerintem nem lehet a táborban, legalábbis rá kell kérdezni előzetesen, de nem tartom valószínűnek.

    x123456: Nem ma, tegnap. De tényleg elvetemült... Egy ismerősöm pedig épp egy 24 órás outis versenyen vesz részt most a hétvégén szólóban, hát csak remélni tudom, hogy a cseheknél most nem esik. Na ő abszolút mértékben elvetemült, szóval szerintem akkor is megy, ha esik. 24 óráson cross bicóval gyorsabb köröket ment mint nagyon sokan montival...

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

  • KaraDani

    addikt

    válasz venember83 #43667 üzenetére

    Tavaly én tésztákat toltam sokat. Az ilyen pár perces instantokat vízforralóban forralt vízzel is meg lehetett csinálni. Aminek meg több idő kellett, arra volt az egyik klubbtársunknak ilyen mini gázos melegítője, amire egy kis lábost rá lehetett rakni.
    Mondtam már ha kell, egy kétszemélyes tescos sátrat tudok neked hozni (barátaimnak is van, ők már tesztelték esőben, azt mondják nem ázott be)

    rétisün: 3 kulacs iso, 5 tescos müzli fogyott nálam, és 1 zsemle egy kis sajttal (nem bírom ki ha 8 órán keresztül csak édes kerül a számba, nem vagyok édesszájú). Utána meg rögtön lement két zsemle még sajtal, meg egy somlói cukrázdában, kalóriapótlás gyanánt :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák