Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz ludsimon #35734 üzenetére

    Kapásból fel lehetne hozni, hogy megnöveli a fejméretet. Normál esetben ugye a váll játssza a "tompítás" szerepét. Ez nálam is így volt, az arcomat csak épphogy lehorzsoltam. Ha sisak lett volna rajtam, akkor valószínű jobban odaverem, aztán lehetett volna sápítozni, mi lett volna sisak nélkül... De ez csak egyetlen ok.
    A több már inkább pszichológia. Olvass utána, cm fórumon belinkelték bizony. Van érv sisakviselés ellen. Én továbbra sem fogom hordani, és büszke vagyok rá. :P

    Ezalatt 30 km-t tekertem sisak nélkül, és olyan érzésem volt, mint amikor golyóálló mellény nélkül bemenni a terroristák közzé. (Hülye példa. :D) De nagyon rémisztő volt ez a 30 km sisak nélkül.

    Ez csak azt bizonyítja, hogy a sisak elhitette veled, hogy megvéd. :))

    Egyébként másképp hallod a hangokat. Ha te nem, örülj neki, én meg még néhány süket másképp. :) :) :)

    [ Szerkesztve ]

  • Xantomas

    őstag

    válasz ludsimon #35734 üzenetére

    Összekócolja a hajad, a homlokodon szép piros foltok lesznek ahol felfekszik, és szorít a sisak. Ha nincs bogárháló a lyukakon, akkor bemegy a darázs, és összedöfköd. Nem szellőzik rendesen, csak a drágább sisakok, ettől beleizzadsz.
    Hülyén néz ki, nem dizájnos, nem divatos.

    Nagyjából ezek az ellenérvek.

    Néha én sem veszem fel a sisakot, de nem ezek miatt. Csak szimplán jól esik egy pólóban, egy rövidgatyóban felülni a bringára, és poroszkálni. Érezni ahogy a menetszél belekap a hajadba, amit kiizzadnál azt egyből elpárologtatja a levegő, és egyből le is hűt. Figyelni az épületeket, a várost.

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Aktív témák