Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • venember83

    nagyúr

    válasz dqdb #35721 üzenetére

    Lehet valamilyen magnéziumötvözet vagy akár valamilyen anodizáláson átesett alumínium. Ez a kettő a leggyakoribb, tudtommal.

    Ariadne: Én láttam kilógó gerincvédőt, térdvédőt, meg olyan aránytalanul duci és kitömött a felsőteste mindenkinek, szerintem tiszta párnázás az egész felsőrészük védelem címszó alatt. A mai déhásoknak nem kell párnázni, elég a testpáncél, ami azért csak vékonyabb, és szerintem viselni is könnyebb. Szerintem, de tévedhetek is akár.

    [ Szerkesztve ]

  • Tamoo

    MODERÁTOR

    válasz dqdb #35721 üzenetére

    Nem tudom ez mennyire valós, én egy bikemag fórum hozzászólásban láttam:

    "sok mindentol fugg, hoyg mibol csinalnak egy vazat!
    de allatalaban attol elsodlegesen,hogy hol csinaljak!
    a 70-es sorozatu alukat nem kell hokezelni hegesztes utan mivel nem veszt a szilardsagabol a hohatas soran.
    amennyiben megfelelo technikaval van hegesztve!!!
    ezt tudni kell nagyon mit mivel hogyan es akkor mehet.
    (allt taiwan)
    a 60-as sorozatu alukat pedig kell hokezelni mivel nagyon nagy mertekben csokkennek a szilardasagi egyutthatoi a hegsztes utan. nincs (vagy csak nem ismert) olyan hegsztesi eljaras ami utan nem ken hokekezelni.
    ehhez viszont az kell, hoyg tudja az embör, hoyg hogyan kell hokezelni.
    (allt amcsi vazak)
    szakito szilardsagban nincs nagy kulonbseg, hoyg le kelljen terdelni a 70-es alu elott.
    a 70-esnek nagyobb kicsivel.
    a kemenysege az mar inkabb elonyere valik a 70-es sorozatnak, de ez egy vaznal nem annyira szembe tuno sztem. inkabb alkatreszeknel jon elo."

    Itt van még két jó oldal az ötvözetekről: [link] [link]

Aktív témák