Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz Tamoo #34001 üzenetére

    Hát tényleg nem jó autók közt menni, pláne hétfő reggel 7-8 körül, amikor mindenki meg van zakkanva. :(
    Az a baj, hogy ez egy elfuserált város, itt a négykerekű járművek dominálnak keményen. Épp tegnap figyeltem, hogy még hétvégén is mennyire sokan ülnek autóba, mintha csak hétköznap lett volna. Az emberek ennyire végtelenül kényelmesek, hogy mindenhová fuvaroztatják a valagukat. Tegnap mert még villogó zöldön átmentem bicikliúton, és egy f*szfej épp kanyarodott a haverjaival (szokásos, hogy zebra, zöld, és közben kanyarodnak az autók ott), megkaptam a 'mocskos rocker' jelzőt. Színvonal megvan. :W

  • ludsimon

    veterán

    válasz Tamoo #34001 üzenetére

    Őszinte leszek, én eléggé stresszes vagyok az autók között, és nem valami élmény. :(
    Bicikli út használhatatlan minőségű, plusz rátesz a nyugdíjas tempó (15-20km/h).
    Xantomas tudja miről beszélek, ott teker a bicikli út közepén ~15-el, megelőzni lehetetlen, le is késtük a lámpát, és piros lett. :((

    Terepen nyugodt vagyok, jó levegő, nincs autó, egyszerűen inkább nevezném azt kellemes időtöltésnek, mint az autók közt.
    Azt hiszem kezdem belátni, outizni kellemesen nem lehet. :(
    KaraDani is ugyan így volt, emlékszem mikor írta.
    Mondjuk ez nem változtat azon, hogy ne biciklivel menjek mindenhova ahová kell mennem. (suli, bolt, stb...)
    BKV rosszabb.

    undefined

Aktív témák