Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tendd

    tag

    válasz Tendd #1 üzenetére

    Ma vettem egy Media-tech fóliát a notimra, amelynek matt kijelzője van.
    Tapasztalatok:
    1. Már a kukában van :D
    2. Van egy vastagabb fólia (kb olyan vastag mint egy rajzlap, mivel müanyag, ezért egészen keménynek hat), amelynek mindkét oldalát borítja egy vékonyabb fólia (mint amilyen az új telefonok kijelzőjén szokott lenni). Az egyik vékony fólia sarkában van egy kiálló rész hogy le tudd venni.
    Mindent úgy csináltam ahogy a kép mutatta.
    Levettem a kiálló résszel rendelkező vékony fóliát, ezáltalt hozzájutottam a ragadós oldalához a vastag fóliának. Ragadt mint az állat. Amint hozzáért a kijelzőhöz , már nem tudtad megmozdítani. Próbáltam úgy rárakni, ahogy húzom le a vékony fóliát már közben ragasztom is fel rá. De úgy nem lehet. Jó nagy felületet le kellett szednem (sajnos pár szösz meg porszem beleragadt) ugyanis k*rva pontosan kell felrakni. Hosszában van max 1mm , szélességében 0,5mm amivel játszhatsz. Azaz egyből be kell lőnöd a pozíciót, különben szedheted le és rakhatod újra (a por meg gyülik rajta). Kb 4. alkalomra sikerült felrakni, hurrá.
    Tele volt levegő buborékokkal :O . Gondoltam kitolom a szélére és eltünik. A nagyokat sikerült is, de azokat sem nyomtalanul. A több tucat aprót pedig lehetetlen volt eltüntetni. Aztán a végén még szedd le a másik vékony fóliát úgy, hogy alig tudsz hozzáférni, hiszen 1mm hely maradt a fólia és a müanyag keret között.(persze azon az oldalon már nincs kiálló rész)
    3. Ha rendelkezel ilyen fólia felrakási tapasztalattal, és első próbálkozásra fel tudod rakni, úgy hogy még levegő sem marad alatta (sztem a kettőt együtt közel lehetetlen :DDD ) és olyan kijelzőt szeretnél mintha tükrös lenne akkor TALÁN vedd meg. Máskülönben csak rontasz rajta. Hogy a kinti használatot elösegítené azt erösen kétlem. Olyan tükröződő felületet kaptam mint a gyáriakon.

    Remélem segítettem annak akit érdekelt a téma.

Új hozzászólás Aktív témák