Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz ragazzo #222 üzenetére

    Lehet, mondom, nekem annakidején leszedte. Mást nem tudok mondani, kérem kapcsojjaki... :)
    A kémprogiirtók elvileg úgy vannak megcsinálva, hogy direkte trójaikat is figyelnek(jó esetben irtanak) hát tán ez is a dóguk :) pölö nézd meg a Spybot adatbázis-frissítések leírását, abban megvan miket raktak bele újonnan, és az archív update-ek között valahol meg lesz a Zlob is. Namost a Sweepernek ez már december közepén benne volt a definíciós listában. Ez is tény. Nekem leszedte, ez is. Sok mindent meg annakidején kézzel radíroztam le, ez meg mégegy. Szóval elvileg a trójaikat meglátják a víruskeresők és a kémprogisok is, jó esetben mindkettő irtani is tudná.

    De egyébként : [link] azóta sokminden nem aktuális a szövegből, azazhogy pár dolgot másképp csinálnék, de azokhoz is ott van a hsz-ban a link az előzményekre a láma-korszakomból. A hsz-ban a kiemeltek az Ezek voltak fenn címszó alattiakat mind a Sweeper szedte le. Nem mondom hogy mindenre jó, pl. hátfájásra jobb a kenőcs, de eddig szinte mindenkinek segített.

    [Szerkesztve]

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák