Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lancellott

    tag

    sziasztok! A problémám a következő.
    Most raktam össze egy konfigot. ASUS Striker II NSE, Core 2 Duo E6750, 2X1G Ballistix 2000MHZ, 2db 9600GT SLI-ben. Chieftech táp (450W) + 3 db 250GB-os samsung winyó.
    Akármilyen oprendszert teszek fel, bizonyos idő után kifagy a gép, vagy kékhalál után elindul újra. Kipróbáltam VISTA 64Bit-es, és 32 bites Xp-t is. A legfrisseb drivereket tettem fel mindkét esetben. Produkál olyanokat is, hogy pl xp-n nem működik az internet, Vistara valtaskor meg igen. Ha alapfeszültségeken alapbeállításokon hagyom akkor is, ha húzom különböző mértékben a gépet akkor is. Bármilyen feszültségbeállításoknál (memfesz, CPU fesz), finomhangoltam a memóriákat is, az sem segített. Ha húzom, ha alapon hagyom, Orthos, és memteszt órákon keresztül hibátlanul lefut. Elég sokat játszom Call of duty united offensivvel, ami még egy ideig stabilan megy is rajta, viszonylag ritkábban fagy ki a masina, de ha pl cod4-et indítok rajta, akkor kb 20 percen belül tuti fagy. Cod Uo-val van amikor 2 óráig semmi gond nincs. Gyanítom hogy a táp lehet gyenge, de azt nem értem, hogy pl sima Utorrentnél is fagy a gép, sőt ha nem csinálok rajta semmit se, akkor is. Simán fagy az asztal is ha hozzá se érek a masinához. HD sentinel sem írt semmi problémát a winyókra. alapjában elméletileg 1600MHZ-ig kezel a lap memóriákat, de mondták hogy megy benne a 2000MHz-es is, továbbá 1333-as memcsikkel is ugyanezt csinálja. Vista és Xp full frissitve, legujabb Bios fent, legujabb driverekkel. Remélem mindet leírtam ami fontos lehet.

    [ Szerkesztve ]

    Ne higgy olyan élőlénynek, amelyik 5 napig vérzik, de nem döglik meg!!!

Új hozzászólás Aktív témák