Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinisi

    senior tag

    válasz Parci #57613 üzenetére

    Hát valahol el kell kezdeni :-) aztán egyszer majd remélem, hogy mosolyogva gondolok vissza ezekre az időkre :-))) Ez a gondollás amúgy tényleg jól feladja a leckét (finom!, finom? de akkor miért érzem úgy, hogy mindig van mit állítani rajta?! járam már 84 fokon is 18g-ből 1:2 környékén de ott már úgy éreztem ha tovább megyek akkor az nagyon keserű (hiába szeretem ezt az ízvilágot), a jelenleginél 1:1,8 illetve korábban 1:1,6 körül meg már a gyors lefolyáson inkább savanyú és az utóíze is az... Mivel jobban szeretem a kesernyésséget ezért most hagyom az 1:18-at megcélozva de a darálóálláson finomítok (miután a hővel lejebb mentem)... de ez már nagyon csiki-csukinak tűnik így.

    A malabár és a rome is segítséggel lett belőve, de ez valahogy nem akar "igazán" jó lenni sehol sem és a kv.-t sem akarom minősíteni, mert még nincs annyi tapasztalatom, hogy el tudjam dönteni, hogy mennyi a user error (ebből biztos van valamennyi) vagy próbálkozhatok mert ez nekem sehogy sem fog "ízleni"...

Új hozzászólás Aktív témák