Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rastacsz

    tag

    válasz icm #114535 üzenetére

    icm és qvik27
    Oké, akkor egyszerűen csak sima golyós. Az ebben a méretben elvan az axiális terheléssel is(amit a kések között a kávé okoz) , a tekerés okozta radiális mellett. Úgyis az olcsóbbak csapágyfészke csak két ponton van megtámasztva.
    Lido egyébként perselyes, de azt kiejtettem és a kinu, comandante is árban húzós, de főleg azért nem, mert espressohoz való késprofil.
    Nekem pedig elsősorban filterre kellene egy (super jolly /ode/xeoleo/akirakoki őrlőknél is) olcsóbb, de stabil megoldás(max 60k, mint egy 64-es brewing kés ) amit nem kell még szitán áttolni.
    Hario kézik kiestek, eléggé sok minden keletkezik, csak nem egységes őrlemény.
    Néztem az avx kínálatát, de sokminden nem derül ki, csak az, hogy espressora filterre és mindenre jó.
    Timemore c2, g1?
    1zpresso jx-pro? Vagy?

    korábban is kéziben gondolkoztam, aztán lett belőle egy schärf xmill. Segítsetek, hogy ne legyen újra így :D

    @parloc
    Kvx adok-veszek facebook csoportban van egy 115-ös irányáron, de az alsó késtartót is leszedte a tulaj, úgy takarította/fotózta. Nem ismerem a fiorenzatot, nem tudom, hogy vissza lehet-e tenni normálisan, vagy utána szabályozni kell, különben üt a kés. Fragola tudja megmondani, hogy érdemes-e.

    [ Szerkesztve ]

    There are 2 types of people in this world. Avoid them both.

Új hozzászólás Aktív témák