Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nzozz

    aktív tag

    válasz ribarszki #99381 üzenetére

    Bár úgy vettem észre, hogy errefelé "közutálat" tárgyát képezi a márka, aminek biztos megvan az alapja, de szerintem nem teljesen elvetendő valami Lelit gép se, ha találsz jó áron. Én tavaly vettem egy 2016 -os, gyakorlatilag hibátlan Lelit PL042EM gépet 50 000Ft -ért. Nyilván bőven vannak ettől jobb főzők, darálók meg pláne, akár kategórián belül is, de ennyiért szerintem megérte/megéri. Persze tervben van a fejlesztgetése is (PID és hasonlók), mert lenne hova. A daráló+főző kettő az egyben gépekkel az mindenképp hátrány, hogy nem tudod külön a darálót eladni és venni egy másikat, ha később felmerül ez az igény.
    Én anno többek közt úgy vadásztam a gépre, hogy beállítottam a hirdetésfigyelőket a szimpatikus márkanevekre történő keresésekre, ahol lehetett (jófogás, stb), aztán vártam a csodát. Pont szerencsém volt, mert ebédszünet előtt ránéztem az emailjeimre, jött az értesítő erről a Lelitről, kb. egy órája rakták föl. Gyorsan felhívtam, megkérdeztem, hogy tényleg ennyi az ára és tényleg semmi baja? Persze. Mondom akkor csak holnap délutánig ne adja el, legyen szíves. Nagyon rendes fiatal anyuka volt, tényleg nem adta el elölem. :D Ahogy megbeszéltük, koradélután már hoztam is haza a szerkezetet.

Új hozzászólás Aktív témák