Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz soldier2 #55025 üzenetére

    Nézd, én nem gondolom, hogy egy Csészényiből származó Etióp Sidamo, vagy Kávé Kalmár féle Columbia Supremo szar lenne... Ezen kívül kb 5-6 féle darált és szemes kávét fordult meg nálunk. A kölcsön brikkánál használt kávé nyilván elfogyott mire lett saját eszköz...de többször volt azóta a fenti fajtákból és elmarad az eredmény. A keserűt a savanyútól meg tudom különböztetni. És amikor következetesen rossz az eredmény az nem a kávé hibája. Azt gondolom, hogy a azért sikerült a saját felhasználási szokásainkon belül egy objektív összehasonlítást sikerült csinálni... Mellesleg jegyzem meg, hogy a kosár vékony pereme nem fekszik tökéletesen az aló részre. Ha szélesebb lenne akkor ezt valamennyire kompenzálná de így nem jó a zárás... és ha nem is ereszt de nincs meg a kellő nyomás ezért később fő ki...Így pedig odaég... Szerintem.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák