Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pelikan69

    tag

    válasz Parci #18919 üzenetére

    "akkor elintézem magamban annyival, hogy biztos jó a pavoni is, nem kell nekem ilyen rok csoda"

    Már a másik fórumon is írtál valami hasonlót, de nem akartam rá reagálni, mert nem tudom, hogy kitől hallottad:
    "gyerekek, meséljetek már picit az új rok espresso maker izéről... jó az? pavoninál miért jobb?"

    Én nem tudom, hogy jobb, vagy rosszabb, és nem is hallottam senkitől, hogy a ROK mennyivel jobb, mint a Pavoni. Érdekelne, hogy kitől hallottál ilyet, mert akkor van olyan, aki mindkettőt használta már egy ideig. Kíváncsi lennék a tapasztalataira.
    Szerintem egy sokkal egyszerűbb és sokkal olcsóbb készülékről van szó, amit máshogy kell használni. Nem tud vizet melegíteni, hanem szükség van hozzá egy vízforralóra. Viszont könnyebb magunkkal vinni utazáskor. Vízforraló pedig a legtöbb szálláson szokott lenni.
    Az valóban érdekes lenne, hogy melyik eszközzel milyen eszpresszót lehet készíteni, de nekem ilyen összehasonlításra nem volt alkalmam. Pedig egyre jobban érdekelnek a karos gépek. Van olyan, amelyikkel az éppen használt kávéhoz jól be lehet állítani a víz hőmérsékletét? Egy olyan karos gép tényleg érdekelne.

    Sbooster USB-s lineáris táp, HeadFlow fejhallgató erősitő eladó

Új hozzászólás Aktív témák