Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icm

    tag

    Jó, hogy újra kávékról van téma. Egy ideje már kikivánkozik belőlem de mindig elfelejtettem…
    Volt alkalmam “nyaralás” címszó alatt (hágókat hágtam) Nagyszebenbe betérni a Lumosba. Ezt a CoffeeTrip alkalmazással lőttem (nem szponzorált tartalom). Na de a lényeg, hogy Bogdan papa kávéját ittam. Bogdan pörköli a Mabo-nak a kávét vagy az övé mindegy is, World Coffee Roasters Vice Chamipon. Ettől már a helyszínen is elaléltam. Szép köntös a második helynek. De jó nem leszek genyó. Nem is akarok mert az Etióp Ye Genet kávéja baromi jó lett.
    azért 65lej… oké vásárfia, egyszer élünk. Jó volt. Ha van valakinek lehetősége venni / hozatni egyet Mabo-tól érdemes rápróbálni. Probaton lehet ilyet is pörkölni:

    Idén majdnem az összes szumátrai Kerincit volt alkalmam
    kóstolni, sajnos a CasMo tételről lecsúsztam de a CrackerJack, Impresso, Kávékalmár verziókat mind berántottam. Nehéz lenne megmondani melyik volt számomra a legjobb. Mindegyik máshogy volt nagyon jó. És ami az egyikben azt mondtam hú, jött a másik tétel és nem tudtam egyértelmű döntést hozni.
    És a végére egy visszacsatolás a CrackerJack van valamilyen cseresznye ízviláguk ami nekem baromira bejön.

    "Simplicity is the ultimate sophistication." Leonardo da Vinci

Új hozzászólás Aktív témák