Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Yaye

    őstag

    válasz joghurt #11 üzenetére

    Szerintem ne add föl a reményt. Elmondom én mit műveltem, hadd röhögjön mindenki. Az olvasóm elkezdte nem olvasni a lemezeket, gondoltam egy kis lencsetisztítás nem árt. Szétkaptam az olvasót, ecsettel portalanítottam a belsejét, majd csak úgy fedél nélkül kipróbáltam hogy olvas-e. Mivel azonban a lemezt rögzítő mágneses korongot a drive fedele tartja (tartotta volna) központban, ezért kb 5 sec után a mágnes elkezdett csúszkálni, majd elszállt, a lemez pedig rögzítését vesztve leszállt a tengelyről és bevágta magát a meghajtó mechanikájára. Megkövülve néztem ahogy szegény warcraft kb 5000 rpm fordulattal pörög a mindenféle vasak tetején, és mire le tudtam csapni rá és megállítottam, hát elképzelheted milyen lett az alja, mintha egy fúróba fogott drótkefével támadtam volna meg. Na ezt a lemezt csinálták meg a Jókai téren. Ma voltam ott, de nem találod ki, még mindig nem volt ott a lemezem, és már nagyon gáz volt, úgyhogy a hapsikám személyesen elmegy érte (nem helyben csinálják a műtétet) és adott engedményt, holnapra ha minden igaz, meglesz. Sok sikert neked is.

    üdv:
    Yaye

Aktív témák