Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Qtya123 #20728 üzenetére

    Mindig tapasztalok ujat.
    Aprilis vegen szalltam ki az autobol.
    Elmondhatatlanul tele volt a tokom, fajt a labam, tudjatok.
    Na.
    Azota ird es mondd, egyetlen egy telefon, SMS, vagy semmit nem kaptam, hogy elsz-halsz, mi van veled.
    Kilepos papirjaim sem tudom hol vannak.
    Jo oke, nem a legelesebb kesek a fiokban, de figyeld!
    Tegnap csorog a telefon, nezem a gyerek apja hiv.
    Hat mondom, mi van, megtort a jeg? :D
    Felveszem, nem am, hogy mi van velem, vagy anyadpicsaja, aaaa, nem.
    "Szia, megtenned nekem, hogy felhivod a gorog ceget, ha odaerek 1 ora mulva, akkor megraknak-e?"
    Tudni kell, hogy a nagy nemzetkozis csalad egy kurva kukkot nem beszel semmilyen nyelven, de meg magyarul sem tul jol.
    Persze megtettem, ugysem beszelem le a havi keretem.
    Nemi elegtetel volt, hogy nem raktak meg, mert elfogyott az aru, rohadhat gorogoknel hetvegen.
    Persze 10en a fizetesem sem jott.
    Sebaj.
    Jovo heten talan mar leszek annyira jol, hogy ki tudok menni a hazbol, valahogy elmegyek a papirjaimert, kartyamert, aztan mennek a picsaba tiltolistara, engem meg egyszer ne hivjon egyik sem.
    Megdumaltam a rendorrel, hogy a kotelezo biztositas hianya miatt ne jelentsek fel oket.
    A sraccal is, hogy atutalom a lovet a furgonban keletkezert karert, 200k, egy kurva mukkot, hogy koszi vagy valami ilyesmi nem kaptam.
    Nem szivattam le oket a tappenzzel, mondom majd munkanelkuli alatt osszerakom a hatam.
    Egy szot sem erdemeltem, hogy koszi, vagy ilyesmi.
    Meg a tobbi.

    De a hulyeseg az dolt beloluk az oltas miatti szintetikus fonalfergekkel a verben, es hasonlok...

    Nagyon kibasztam magammal, hogy nem huztam el a picsaba magyarorszagrola sok eve...

    Mod:
    Ez nem tudom miert valaszt lett, nem annak szantam, bocs Qtya :D

    [ Szerkesztve ]

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák