Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz harry #9826 üzenetére

    Na még annyi, hogy értelmes tesztből lehet tanulni, nem csak kattintgatás. Egyrészt, kategorizálva vannak, másrészt választás után láthatom az indoklást, illetve a válaszokat is cserélgeti, így nem betűket jegyzel meg, hanem a választ. Én legalábbis látom értelmét, főleg, hogy a vizsga is ugyanígy néz ki.

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

  • Bati0501

    őstag

    válasz harry #9826 üzenetére

    Jó,ez igaz,de tőlem aztán várhatod a pesti oktatókról-sulikról a véleményt,amikor miskolci vagyok. :DDD :R
    A progiról már látom elindult egy "szép" vita,én csak annyit mondanék hozzá,h mindenki úgy csinálja,ahogy akarja,én úgy csináltam,h amíg tartott a tanfolyam kb. semmit se tanultam,és vizsga előtti napokban feküdtem neki a könyvnek és a teszteknek.De ehhez hozzá tartozik,h az oktatónk jó volt,érthetően elmondta,ott meg is lehetett tanulni,és a könyvből már csak át kellett ismételni,nagyjából.Ez a nemtanulás tudom nem túl jó módszer,de átmentem 3 hibaponttal. ;)
    De ha már tanulni akarsz most,akkor olyan progit használj,mint ami a vizsgán is lesz.Mert hiába mondod,h nem a válasz betűjelét tanulod meg,hát de,egy idő után-ha elég tesztet megcsináltál-már a kérdés első szavainál fogod tudni,h most az a,-t vagy a b,-t,c,-t kell megnyomni.Persze ehhez tudni kell,h mi is van abban a válaszban,szóval megtanulod,h ekkor ez a helyes válasz,ami persze a jó,de ez veszélyes,mert a vizsgán hiába ugyan az a kérdés a helyes válasz nem biztos,h a c, jelű lesz,lehet,h a b, mert ott cserélgetik.És ha másfajta programot használsz,ott lehet,h másképp lesz megfogalmazva.
    Am sztem az iskolák valamilyen módon,de szoktak biztosítani online gyakorlási lehetőséget,speciel nekünk a honlapjukra kellett felmennünk és ott belépni,más meg kapott CD-t.Szóval sztem majd kérdezz rá a kiválasztott sulinál...ha nem mondanák maguktól.

Új hozzászólás Aktív témák