Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ezekiell

    veterán

    válasz GeneraL_XTX #15154 üzenetére

    Egyelőre az a terv, hogy szombaton egy haverommal aki tapasztalt sofőr végigmegyünk a legtöbbet használt útvonalakon 1x-2x

    Jó ötlet. Jó ideig még parázni fogsz, ez teljesen természetes, egyetlen dologra figyelj: ne engedd magad belehajszolni olyan helyzetbe, amibe nem kellene. Ne hajts azért gyorsan, mert tol mögötted a "buzibömbis", ne akard sietve csinálni azt a parkolást mert anyázik a "prolisuzukis", stb. Szépen lassan, megfontoltan, és nem lesz gond :)

    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

  • solena

    tag

    válasz GeneraL_XTX #15154 üzenetére

    Jó ötlet nem föltenni. Tényleg kétélű fegyver. (Mikor először vezettem nem T-s autót, kicsit fura volt, mert senki sem tartotta a távolságot, meg semmivel sem volt velem türelmesebb, mert feltételezték, hogy sofőr van a vezetőülésben, nem mazsola:DDD De belémjönni úgysem mertek volna, egy kis suzuki swiftből ültem át egy suzuki carrybe, ami egy kisteher, végre rendesen ráláttam az útra:DDD De tanulóként is volt, aki direkt szivatni akart, simán az autó seggébe álltak, még emelkedőn is)

    Nem rossz, hogy a megszokott útvonalakat bejárod valakivel, de ehhez nem feltétlenül kell tapasztalt sofőr, egy tök laikus is ülhet az anyósülésen (legalább garantáltan nem pofázik bele), úgyis az nyugtat meg, hogy valaki van melletted:) Viszont, még a bejáratott útvonalakon se menj soha rutinból. Nagyon könnyű belebambulni, és akár egyik napról a másikra változhatnak dolgok (feltúrják a hétvégén, stb.), és akkor és ott kell kitalálnod, hogyan tovább, ami nehezebb, ha a bejáratott dolgokat követnéd.

    Ezekiell: +1. Ahogy az első oktatóm mondta: nem foglalkozunk más sofőrök lelkivilágával. Ha idegbeteg, hadd menjen, ha tud, ha meg nem, akkor kénytelen lesz várni.

    [ Szerkesztve ]

    Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

Új hozzászólás Aktív témák