Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    Hali!

    6 éve van B jogsim, 10 éve M jogsim. Szeretném elkezdeni a korlátlan A motor jogsit.
    Elsősegély vizsgát ugye nem kell tennem, viszont az egyik autósiskola oldalán a következőt olvastam.
    "Orvosi alkalmassági vélemény

    Orvosi alkalmassági vélemény csak akkor kell, ha nincs még semmilyen jogosítványod (B, A1, A2), a háziorvostól vagy az iskola orvosától is beszerezhető (ára kb. 7.300 Ft)."
    Nekem ugye még 4 évig érvényes a B miatt a jogsim. Tehát akkor nem kell újra alkalmassági? A 7300Ft-ot szívesen megspórolnám, 4 év múlva ráérnék frissíteni az alkalmasságit.

    Pár autósiskolát megnéztem, kb 100-130 között jön ki az A. Aki mostanában csinálta, mennyire jött ki?
    KRESZ-re ugye újra be kell ülni, de, ha jól tudom csak pár specifikus kérdés van az A kategóriához kapcsolódóan.
    Mohácson vagyok, Pécs vagy Szekszárd jöhet szóba.
    Ahogy néztem a pécsi iskolák drágábbak, mintha helyi iskolával utazgatnék fel motorral. Mert ugye még buszoznom is kellene ami oda vissza 1680Ft.

    Aki mostanában vizsgázott, pár tanács, mire érdemes figyelni stb. A kategóriához kapcsolódóan? :)

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák