Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bati0501

    őstag

    válasz tatabánya #11480 üzenetére

    Hát mi annyit csináltunk,h itt tőlünk pár száz méterre van egy olyan út,amit kb senki nem használ és van egy parkoló,na ma ott gyakoroltunk,de forgalomban nem.És nem is akartam volna.Sztem te is keress egy ilyesmi helyet,és gyakorolj ott.Tudom,ott olyan nincs,h busz kijön,akkor mit csináljak,de talán jobb is,mert egy,ha nem oktatóval és vizsgabiztossal vagy,akkor úgyse fogsz már beletaposni a fékbe,ha úgy jön ki,mert akivel mész,az úgyse fog megbuktatni+nem örül,ha leradírozod a gumiját meg netalántán hátulról belétek mennek,akkor meg már jön,h ki is vezetett+fizetheted a javíttatást,vagy ha nem,mert van biztosítás és sikerül megdumálni,h nem te vezettél,akkor meg rosszabb kategóriába sorolják a biztosítónál,az meg nem egy-két ezer Forintot jelent évente pluszba,kettő mi van,ha váratlan történik és nem tud belenyúlni,meg persze más kocsi,szóval a mumusod :) a kuplung megint más lenne.
    Szóval ha vki oda adja a kocsiját Neked egy ilyen kalandra,akkor sztem először ilyen hipermarketek parkolóinak félreesőbb részein gyakoroljatok,ha meg annyira ki akarsz menni a forgalomban,akkor inkább hétköznap délelőtt,mint mondjuk péntek este vagy hétvégék délutánján...

Új hozzászólás Aktív témák