Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JohnK

    aktív tag

    vegyszer és fa4hu köszi a segítséget.

    Viszont felmerült pár új probléma a pár napos telefonnal.

    Az SD kártyát hajlamos elveszteni:

    Mikor először sikerült a számítógéppel az USB kapcsolat először csak meglepődtem, hogy nem látja. Gondoltam szétszedem megnézem pontosan a helyén van-e. Ekkor a vakut védő kis fehér kis műanyag bizbasz lepattant a helyéről, vajon másnak is ilyen? Jól van gondoltam kínai telefon visszapattintható a helyére, nem gond.

    A másik meglepetés akkor ért, amikor megfordítottam az előlap lepattintás után a telefont: Az SD kártyahely melleti fémcsavar egyszerűen kipotyogott... Jól van gondoltam biztos nem húzták meg jól előkerestem a csavarhúzókészletet óvatósan tekerném be, nem szorul... Gondolván, hogy a csavar rossz kitekertem egy másik helyről és ezt a csavart próbáltam betekerni és gond nélkül bement a helyére. Ebbe a menetbe egyszerűen nem szorul be. Ok gondoltam annyira biztos nem lehet fontos. SD kártya kiszed, visszarak, majd bekapcsol. Telefon látja hurrá. Géphez csatlakoztat látja hurrá. Fájlokat másolok, majd szabályosan lecsatlakoztatom a telefont. Mást csinálok, kikapcs bekapcs, ellenőriz SD kártyát hibásnak írja, formázást kér, kikapcs, bekapcs SD kártyát nem látja egyáltalán. Ha újra szétszedem kiszedem összerakom akkor megint jó.

    Valami ötlet? :O

    Ja és az SD kártya vadi új Toshiba 32 GB-os.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák