Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mandleee

    tag

    válasz Mr. Y #9552 üzenetére

    Sajnos lemaradtam az elejéről a moderáció miatt. De egy kis szösszenet a keretrendszer vs egyedi kód.
    - Nem lövünk ágyúval verébre
    - A problémára megoldást kínálunk, nem pedig azt az XY keretrendszert használjuk, amit az előző projektben. Kivéve ha van 6 XY keretrendszerhez értő kolléga, mert akkor ésszerű lehet azt választani.
    - Piacról egyszerűbb felvenni XY keretrendszerhez értő kollégát, mintha egy saját belső keretrendszerhez kéne betanulni.
    - Ha keretrendszert használsz, értékesebb piaci tudásra teszel szert, mint egy belső rendszerrel.

    Ha a probléma egy egyszerű saját kis JS-el megoldható, akkor nem kell egy óriás libet behúzni, lásd első pont. Bugot fog tartalmazni mindegyik fw, viszont egy népszerű frameworknél hamar jönni fog rá javítás. Ha probléma akad, gyorsabban találsz rá megoldást google, stackoverflow segítségével.

    Volt szerencsém mindkettőhöz, ugyanúgy lehet jó belső tool, de lehet szar kód egy keretrendszerrel, fordítva is. Nem ezen múlik. Én viszont keretrendszerrel indulnék neki, kivéve ha lásd 1. pont :R

    Ami nekem most nagyon tetszik, az az Astro.js. Ha nem akarsz lib-et behúzni, akkor csak írsz hozzá egy kis JS-t, de ha valahol kéne, akkor csak annál a komponensnél használod.

Új hozzászólás Aktív témák