Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZavaBalazs

    őstag

    válasz Burt1793 #12477 üzenetére

    ne már, kutatásmódszertanra még készülni is kell valamit. a legjobb (a konfliktus mellett :K ) a kommunikáció, társadalmi kommunikáció, társadalmi és vizuális kommunikáció triumvirátus. :D én tavaly csináltam az előbbi 2-t, szumma 5 kreditért, ZH-n 7 abcd kérdés, amihez vihetsz be nyomtatott segédanyagot. ha sor szélére ülsz haverokkal, akkor még válogatni is tudtok a ZH-kban, hogy ugyanazt írjátok, aztán felosztjátok a segédanyagot fejenként 2-3 kérdésre. ja és elég komoly átfedés van a tárgyak között, a 3-4 nyomtatható segédanyagból mindkét ZH-nál csak egy eltérés volt. még az is előfordult, hogy az előző ZH-ból emlékeztem a válaszra. :U
    a Duna sem szar.

    személyes kedvenc a találmányok és érdekességek, bár ez nem annyira ingyen kredit, viszont szórakozásnak elsőrangú. az egyetlen tárgy, amire a teljesítés utáni félévben is bejártam, sőt fater is bejárt velem. :DDD

    amit én csúnyán benéztem, az a tudomány, tudományellenesség, áltudomány volt, felvettem, mert azt hittem hogy tal. és érd. stílusban lesz szó a kemtrélhívőkről, meg nácik a holdon és társai, erre valami totál száraz filozófiai szutyok volt, amit a srác szó szerint olvasott fel a diáról. :( oszt ippeg hogy kettes lett.

    [ Szerkesztve ]

    wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

Új hozzászólás Aktív témák