Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haly

    őstag

    válasz bombibmw #19959 üzenetére

    Két képet lőttem. Azokon 62, és 63 fok volt. Szerintem 65 fölé nem nagyon ment volna. De megmondom őszintén nem szívesen használnám ilyen feszültséggel minden nap. Meg ha jönne egy vidi renderelés akkor feltolná szerintem 70-80 fokig, amit nem nagyon tolerálok. LinX-et pár másodpercig futtattam, ott felment 85-88 fokokig, szóval minden napos használatra esélytelen. És akkor még azt is bele kell kalkulálni, hogy most hideg van. Nyáron megfőne szerintem játékok alatt is. Most 4.3GHz-en olyan 50-55 fok körül van, nyáron 60. Bőven elfogadható. :)
    Visszatérve a fő témánkra. Még Elixir kollégát megkérném, hogy csináljon egy ugyan olyan képet, és az talán vitát eldöntő dolog lehet. A részletesség, felbontás ott van a képen, és a hely is fix. Caspian border, orosz kezdő. 64-fős szerveren ha lősz egy olyan képet, ahol 99%, akkor komolyan mondom bocsánatot kérek, és elkezdem keresgélni, hogy mi nem stimmel itt nálam. De biztos vagyok benne, hogy a te géped is ugyan úgy megfekszik ahogy az enyém. 200mhz nem oszt nem szoroz, videokártya tuning meg csak ront a helyzeten, annál kevésbé tudja szerencsétlen processzor kihajtani. Viszont azt mindenki tartsa a buksijában, hogy ez nem sírás, és meg vagyok elégedve teljesen mind a kártyával, mind a processzorral, mivel bőven tudja hozni azt a teljesítményt, amivel én boldog vagyok, csak szúrja a szememet a dolog egy picit.

    Tom95:
    Az eladással kapcsolatban sajnos igazad van, mivel a legtöbben megijednek tőle. Garanciával viszont nem jól látod a dolgot, ugyanis a procik 99%-a, ha megveszed vagy működik, vagy nem. Közben magától nem fog elromlani. Ezek nem olyan dolgok. Persze elrontani el lehet őket, de magától nem fog még egy jó 10 évig. :K
    Amúgy megbántam a dolgot, hogy boltban vettem. Ezen túl mindig használtan fogok venni, kitesztelt nagyon fasza példányokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák